בגידות – החקירות הנפוצות ביותר

0
2302
מקור: Pixabay

אחד התחומים הנפוצים ביותר בהם מבצעים חקירות פרטיות, הוא התחום הבינאישי בין בני זוג, כשהנושא הנפוץ ביותר הוא בגידות. חקירות פרטיות בכל הנוגע לבגידות, הן חקירות שונות משאר הנושאים, מאחר ובחקירה בנושא החובה לבצעה היא ביתר רגישות בשל המצב המורכב בין בני הזוג. האגם המתאים ביותר לבצע חקירה זו, הוא חוקר פרטי בגידות. תפקידו של חוקר פרטי מיומן זה, הוא לאסוף את כל ההוכחות שיעידו על בגידה או יפריכו חשש זה. חשוב להבין כי לא כל חוקר פרטי יכול לבצע חקירת בגידות בצורה הטובה ביותר. על החוקר הפרטי להיות בעל ניסיון רב מאחר ותחום זה דורש מיומנות גבוהה מאוד על מנת לקבל את התוצאות הנכונות. בחלק מהמקרים ההוכחות על קיום הבגידה, ישמשו את הצד הנבגד בכל הטיפול בגירושין, לכן יש לטפל בכך בצורה המקצועית ביותר על מנת שהראיות ישמשו את הלקוח בערכאות המשפטיות באם יצטרך.

 

חקירות כלכליות – רק באמצעות מומחים

לעיתיים אנו נקלעים למצבים בהם ניאלץ לבצע חקירות כלכליות כלפי אדם או חברה. הנסיבות יכולות להיות שונות, החל מחקירה כלכלית בעקבות גירושין, שצד אחד מעוניין לדעת על המשאבים הכלכליים של הצד השני והאם יש כסף מוסתר שאינו ידוע לאחד מבני הזוג ועד למציאת כספים שנעלמו עם השנים. בחקירה כלכלית מחפשים אחר הנכסים הכלכליים של האדם הנחקר בארץ ובעולם, לחוקר הפרטי המיומן יש את כל הכלים לעשות זאת. לעיתים חקירה מסוג זה נעשית כאשר קיים סכסוך בין שותפים לעסק, או במקרה שאדם הנמצא בהליך פשיטת רגל אינו מצהיר על כל הונו, וקיים חשד כי הוא מסתיר סכומי כסף. האדם היחיד שיצליח לברר היכן הכסף ובאיזה סכום מדובר, זה חוקר פרטי מיומן, המכיר את התחום בצורה הטובה ביותר. חקירות מסוג זה מתבצעות גם עבור חברות ביטוח ומשרדים ממשלתיים.

מקור: Pixabay

הצפון היפה, לא מה שחשבתם

הצפון היפה משמש לא פעם, כמקור מסתור לזוגות בוגדים, לאנשים נמלטים מחובות, או נמלטים מכל סיבה אחרת. לכן בכל מקרה של בקשה לחקירות בנושאים אלו, לא פעם החקירות הפרטיות מתבצעות בצפון הארץ. חוקר פרטי בצפון, משרת גם את הלקוחות בצפון, והיתרון הגדול ביותר שלו על אחרים, שחוץ ממקצועיותו הוא גם מכיר את הצפון בצורה הטובה ביותר. מחפשים חוקר פרטי מיומן ומקצועי? קואנטין חקירות, המשרד המוביל בתחום יעמוד לרשותכם עם ניסיון למעלה מעשור בתחום.

 

 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here