גירושים בעבר

0
2870
גירושים בעבר

בעבר כל מקרה של גירושים היה מאוד מבייש והיה מוקצה ועל כן זוגות רבים היו נשארים נשואים למרות שלא היה להם טוב או שלא היו מרוצים מהמכרת הזוגית שלהם. הם ספגו וספגו ועשו הכל על מנת שלא להגיע למצב של גירושים וזאת כדי למנוע את מה שאחרים יגידו או מה יחשבו עליהם.

נשים גרושות וגברים גרושים לא נחשבו לאטרקציה גדולה והיכולת להתחתן או ליצור זוגיות מחדש היו דלים כיוון שהיה צורך באישורם של ההורים אשר היו רואים זאת בעין לא טובה. הגרוש או הגרושה נחשבו שיש בהם פגם או שמשהו לא בסדר אצלם.

כיום לעומת זאת אחוז הגירושים רק הולך וגדל וזה נהיה מן מגפה אך כדבר מאוד לגיטימי וידועיש גם אנשי מקצוע אשר מלווים את התהליך כמו מגשר או עורך דין לדיני גירושים או משפחה. עורך דין לדיני משפחה ומגשר מביא הקלה ומעניק ידע רלונטי אשר מחזק את בני הזוג בידיעה לגבי הזכויות והחובות שלהם.

מגשר לענייני גירושין

על ידי הידיעה של הזכויות והחובות שלהם הם יעשו הכל על מנת לקבל את הזכויות אך לא בהכרח לבצע את החובות וכאן נכנסים המון עימותים וריבים. מגשר תפקידו הוא להביא של ההסדר הטוב ביותר עבור שני הצדדים ובכך לייצר שביעות רצון בקרב שני בני הזוג המתגרש. עורך דין לענייני גירושים גם תורם מאוד.

בעבר לא היו את כל אלה אלא היה עורך דין לעינייני גירושים וגם את זה היה מאוד קשה להשיג ולמצוא ואילו היום כאשר המורכבות של הנושא רק הולכת וגוברת יש צורך בצרכים חדשים ובמגשר אשר יפתור את מה שהם לא הצליחו לפתור עוד שהיו בני זוג.

סיבות לגירושים ושימוש בעורך דין

הסיבות הן רבות ומגוונות אך הרוב והבסיס לכל גירושים כמעט זה חוסר תקשורת בין בני הזוג כאשר זה הולך ומתגבר לאחר שמגיעים ילדים. בנוסף כאשר אין תקשורת לרוב זה יתבטא גם בבגידות, להיעדר מהבית למשך רוב היום וכמעט שלא להיות בתוך הבית במשך היום. שימוש בעורך דין יקל על תהליך הגירושים.

 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here