יהדות וגירושים

0
2701
יהדות וגירושים

יהדות רואה את כל נושא הגירושים כדבר לא מקובל ותעשה הכל על מנת למנוע זאת בין אם בכל מיני דינים או איבורים מסויימים כך למשל בחברה הדתית פחות ופחות יהיו מקרי גירושים לעומת החברה החילונית שלה יש פחות מעצורים או פחות איסורים והם נחשבים לפחות חמורים.

מי שמתגרש בחברה הדתית נחשב למוקצה ומייחסים לכך גורמים מאוד קיצוניים כלומר שעל מנת להתגרש צריכה להיות סיבה מאוד חמורה או סיבה שהיא קיצונית שלא היה ניתן לעשות זאת אחרת. רבנים מלווים את כל תהליך גירושים ואם הם לא הצליחו לפתור את בעיות הזוג כנראה שלא היתה להם כל ברירה.

בחברה החילוניתי

בחברה החילונית יש פחות או יותר נכון הרבה פחות החמרה ויש הרואים בגירושים כדבר לגיטימי ויכולים לחזורניתן לעשות זאת כמעט על כל שטות. היום לבני זוג אין כל כך סבלנות והם יכולים על כל שטות פשוט לקום וללכת מבלי לשים על כך את הדעת ולכן זוגות רבים בסופו של דבר לחזור לאחר הגירושים.

על מנת לעבור את מסכת הגירושים עם פחות עימותים ניתן להיוועץ עם עורך דין מקצועי אשר ייתן את כל המידע הנחוץ ואת כל הזכויות והחובות שיש על כל אחד מבני הזוג. על ידי ידיעה ברורה של זכויות והחובות יהיה הרבה יותר קל להתנהל ולעבור זאת בקלות רבה יותר.

מגשר

מגשר הוא האדם אשר ידאג לכין ך שכל המידע המועבר יהיה שווה ערך לשני הצדדים ויהווה מקור מגשר ומקשר בין שני הצדדים. במידה ולא תהיה תקשורת אשר תהווה את הקישור בין האנשים והזוג המתגרש לא תהיה בכך כל תועלת ויהיו קוצרי תקשורת רבים ועימותים.

במידה ועובדים עם עורך דין יהיה מאוד נכון ומועיל לעבוד עם עורך גין לדיני עבודה שהוא גם מגשר בכך יש המון יתרונות וניתן להגיע לפתרונות יעילים ויצירתיים.

מסכת הגירושים אינו דבר נעים בכל מקרה לא משנה מה אך ניתן לצמצם זאת על ידי תמיכה וייעוץ מבעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים ובכך להגיע לוצאות טובות יותר.

 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here