משולש או לא – האב הבן והאם החורגת

0
2384
צילום של עו"ד שרין סולן

הבן הלוחם הפך לבן הזוג של אמו החורגת

האב: אשתי ובני הבכור החליטו לעשות יד אחת נגדי כדי לעשוק אותי ולנשל אותי מהרכוש

הדרמה הזו שייכת לבני זוג מחיפה, האב נישא בשנית לפני 12 שנים לאישה צעירה ממנו בעשר שנים. היו אלה נישואים ראשונים עבור האישה. למשפחה הזו הצטרפו, גם שני ילדיו של הבעל מנישואיו הקודמים, שהסתיימו בגלל טרגדיה משפחתית.

בשנים הראשונות התנהלה הזוגיות על מי מנוחות. למרות פערי הגילאים בני הזוג שקלו אפילו להביא ילד לעולם. רק לפני שלוש שנים החלה הדרמה להסתעף.

לטענת האישה הבעל שלה החל להתעמר בה ובשני ילדיו. האחד כיום בן 23, יוצא יחידה קרבית והשני צעיר לפני גיוס.

האישה שטחה בפני עורכת הדין סולן מערכת יחסים קשה שבמהלכה סבלה לדבריה התעללות נפשית קשה. היא סיפרה שבעלה השתמש נגדה ונגד שני ילדיו בביטוים פוגעניים ומשפילים. שלא בנוכחותם השפיל אותה גם במישור המיני.

בשלב מסוים הגיעה האישה למשרד של עו"ד סולן לחתום על תצהיר אותו רצתה לגבות באישור בנה החורג. האחרון הגיע איתה ותמך בעמדתה מתחילתה ועד סופה.

הבעל טען בדיון שנערך בבית המשפט למשפחה כי אשתו ובנו בכורו רקמו נגדו מזימה כדי לעשוק אותו ולנשל אותו מכל הרכוש. האישה הכחישה. גם הבן הכחיש.

היא טענה כי היא לא מבקשת דבר אלא להשתחרר מהסבל הנורא שעברה בשנים האחרונות וכל מבוקשה הוא לחלק את הרכוש שנצבר במהלך השנים שחיו יחד.

בית המשפט ציווה לחלק את הרכוש ביניהם בשוויון מלא, אבל אחרי שהזוג התגרש התברר מהר מאד כי מי שעבר להתגורר עם האישה הצעירה היה הבן החורג.

"האם היתה כאן מזימה? האם הם רקמו יחד את הכל? האם הם ניהלו רומן מתחת לאף שלי? זה נכון שהאישה נראית יפה ובני הלוחם לשעבר נראה מצוין,

אבל לעולם לא חשבתי שזה מה שיקרה", טען הבעל לאחר הגירושים כאשר התברר לו כי בנו וגרושתו מתגוררים יחדיו.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here