גירושים בימנו

0
2958
גירושים בימנו

בימנו אנו הגירושים הולכים ונהיים יותר שכיחים. זוגות אשר פונים לגירושים. לכך יש המון סיבות יש האומרים כי לאחר הבאת ילדים לעולם נוצרות כל הבעיות וכי לפני כן הזוגיות היתה נפלאה. עורכי דין רבים מלווים את תהליך הגירושים ונותנים את כל הידע הנחוץ על מנת לעבור זאת בשלום עם כמה שפחות עימותים.

איך עושים זאת נכון?

ניתן להיוועץ עם עורך דין שהוא גם מגשר ובכך לקבל שני דברים באותו הזמן כלומר עורך דין אשר ידע לתת את המענה המקצועי אך גם את האנושי וידע לנהל את המשא ומתן ביניכם באופן תקשורתי ועם כמה שפחות קונפליקטים והמטרה היא לעבור זאת בשלום.

יש לבית המשפט משמעות מאוד גדולה בין אם התהליך נעשה בבית הדין הרבני או בבית הדין לדיני משפחה כיוון שזה משפיע רבות על חומרת התנאים והסגירה של ההסכמים בין אם זה במשמורות על הילדים, חלוקת הנכסים, תשלום עבור מזונות ועוד כלומר יש לכל אחד מן הפרמטרים הללו משקל שונה בבית הדין הרבני ובבית הדין לדיני משפחה ועל כן יש לבצע החלקטה נבונה היכן יהיה נכון ביותר לבצע זאת.

עורך דין מקצועי ומנוסה ידע לתת את ההכוונה הנכונה ואת הייעוץ הטוב ביותר ובכך לשפר את הסיכויים לקבל את מה שאתם מבקשים.

גירושים הם לרוב לא דבר המתנהל בצורה נעימה ויש תמיד צד שמרגיש כי נעשה לו עוול ועל סמך כך מתנהלים הריבים והוויכוחים. המידה ויש מגשר הוא ידאג להביא לכך ששני הצדדים יהיו מרוצים ויקבלו את מה שמגיע להם ובכל מונע המון אי נעימויות.

היום לעומת העבר?

בעבר אחוז הגירושים לא היה גבוהה ועל כן לא היו הרבה עורכי דין המתמחים בדיני גורשין לעומת זאת היום זהו מקצוע מאוד מבוקש ויש גם עורכי דין רבים אשר בוחרים להתמקצע ולהתמחות הנישה הזו.

בעבר העימותים לא היו מאוד דרמתיים ומכוערים וכיום יש יותר ויותר מקרים של גירושים מכוערים ולא נעימים בלשון המעטה. יכול להיות שזה עקב המדיה ותוכניות הטלנובלות המכניסות המון דרמה לחיים.

 

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here