3 נקודות למחשבה לפני שחותמים על הסכם גירושין

0
2705
3 נקודות למחשבה לפני שחותמים על הסכם גירושין

הפור נפל והקשר הזוגי עומד להסתיים באופן רשמי. בשלב הזה אתם מתחילים לתכנן את הסכם הגירושין שלכם ונדמה לכם שאפשר לשרוד את זה בלי קרבות קשים בבית המשפט. אלא שגם אם אתם בוחרים להיפרד כידידים, עו"ד חיים פכטר, מ"חיים פכטר משרד עורכי דין", הוא אחד האנשים החשובים ביותר שתצטרכו לצדכם. הוא זה שיעזור לכם להשיג הסכם שיבטיח הגנה מלאה על הזכויות שלכם ועל צרכיהם של הילדים. מוזמנים, כעת, להתעמק בשלושה נושאים מרכזיים העוסקים בתחום זה.

1 – הסדרת חינוך הילדים

למרות שרבים מתמקדים בסוגיות כלכליות, הנושא החשוב ביותר בתהליך הגירושין הוא כמובן הילדים. בנקודה הזו חשוב לזכור שהחלטות כמו הסדרי ראייה ודמי מזונות הן קריטיות, אבל הן בוודאי לא היחידות. למשל, אם הילדים עדיין קטנים, זה הזמן להחליט יחד לאיזה סוג חינוך הם צפויים להירשם (למשל חילוני או דתי), איך מענישים את הילדים, מה תהיה שגרת היום שלהם וגם מי חולק את הנטל בכל הקשור לטיפול בקשר עם מוסדות החינוך השונים. בעבודה עם עורך דין גירושין במרכז תוכלו להגדיר במדויק את הציפיות שלכם, ולפעול בהתאם, ועם הליווי האישי של עו"ד חיים פכטר המשימה הזו בהחלט פשוטה יותר.

2 – דואגים לבריאות הילדים

עוד נושא שכדאי לדבר עליו כבר עכשיו הוא נושא הבריאות, וליתר דיוק – מה יקרה אם וכאשר יידרשו טיפולים רפואיים שונים או אם יעלה הצורך לאשר הליכים כאלה ואחרים. האם שני ההורים חייבים לקבל את המידע ולהפגין מעורבות בקבלת ההחלטות? איך יועבר ביניהם המידע? גם אם אתם אופטימיים ומשוכנעים כי לעולם לא תידרשו להתמודד עם שאלות מהסוג הזה, רצוי להגיע מוכנים לרגע האמת ולהתייעץ עם עורך דין גירושין בראשון לציון כבר עכשיו – כדי להימנע מדרמות בהמשך.

3 – אי אפשר בלי: סוגיות כלכליות

מלבד הסדרי הראייה והמשמורת, רוב ההורים דואגים – ובצדק – לצרכים הכלכליים של הילדים. בשלב הזה יש להתייחס לשורה ארוכה של פרטים, ולא רק לשאלת המגורים או עלויות בסיסיות כמו אוכל ובגדים. אם תבחרו עורך דין משפחה לתהליך הזה, הרי שגם הוא ימקד אתכם בסוגיות שאתם כלל לא מעלים בדעתכם, לרבות הוצאות על לימודים (ספרי לימוד, חוגים ואפילו נסיעה לפולין מטעם בית הספר), וגם הוצאות שיידרשו בהמשך, כדוגמת הנפקת רישיון נהיגה, טלפון נייד או מחשב אישי. עו"ד חיים פכטר יעזור לכם לפעול לטובת הילדים ולהבטיח את איכות החיים המגיעה להם ואת חלוקת הנטל בין שני הצדדים. אתם מוזמנים להתייעץ ולהתחיל לפעול כבר עכשיו בטלפון 074-636-6072.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here